Jazyky:Ve dnech 21. – 22. 1. 2014 proběhl v Ostravě další ze série otevřených seminářů na téma Spirálový management – Manažer excelence s lektorem Kamilem Košťálem. Jeho cílem bylo seznámit účastníky s přírodními zákonitostmi, jejichž naplnění vede k vybudování excelentní konkurenční pozice a tím i dlouhodobé ekonomické úspěšnosti. 

Semináře se zúčastnili zástupci výrobních společností a státní správy. Tvůrcem spirálového managementu byl pan Andrej Kopčaj, respektovaný český manažer a poradce, autor knih a řady článků v oblasti firemní kultury, motivace lidí a budování potenciálu úspěšnosti. Následující otevřený seminář se uskuteční 18.-19.3.2014 v Praze.

Jaké si účastníci odnesli poznatky?

Dostalo se mi nového pohledu na systém vedení firmy, spolupracovníků, jejich hodnocení a nalezení těch, kteří firmu tlačí dopředu.
Po prezentaci kolegům bych rád uvítal podobný seminář přímo u nás ve firmě pro střední management.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 Zaujala mě celá koncepce spirálového managementu a způsob jeho aplikace do praxe. Popis jednotlivých kroků při jeho realizaci, úskalí, která mohou při jeho zavedení nastat. Největší přínos pro mě měly praktické příklady a jejich řešení. Děkuji lektorovi za perfektní výklad a příklady z praxe.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

Seminář mi přinesl řadu námětů pro zlepšení motivace zaměstnanců, příklady realizace změn a pohled na věci z úhlu soukromého sektoru.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Zaujal Vás tento článek? Prosím, dejte o něm vědět :)