Jazyky:V minulém týdnu jsme se vydali na společný prodloužený výlet do Tater, na Štrbské pleso. Tentokrát jsme byli v menší sestavě ale to nám rozhodně neubralo na náladě ani na sportovních výkonech. První „rozcvičkový den“ jsme se vydali na vodopád Skok a poté pokračovali až na Capie (čapí) pleso a odtud až na vrchol Bystrého sedla (2314 m. n. m.). Zvládli jsme to všichni, děti neohroženě a vytrvale šlapaly a boxerka Roxy pobíhala kolem nás jako kamzík.

Další den se někteří vytrvalci vydali na jeden z nejvyšších vrcholů Tater – Kriváň. Vyrazili brzy ráno, aby se vyhnuli vysokým teplotám, které v Tatrách ten víkend vládly. A po zdolání 1139 výškových metrů stanuli hrdě na vrcholu pod vlajkou HM PARTNERS.

Byl to krásný, vydařený víkend, plný pohody, sdílení a sportovních výkonů a pevně věříme, že se zase za rok na všechna tato krásná místa vrátíme v hojnějším počtu spolu s našimi přáteli, rodinami, kolegy a obchodními partnery. Stojí za to TO s námi zažít.

Tým HM PARTNERS

TATRY 2015 053   Michálek 4

  


Diskuze

Jeden komentář: “Byli jsme v Tatrách”

  1. Winnstone napsal:

    Ako Slovák som rád, že sa Vám u nás páčilo a že ste si odniesli krásne spomienky. Verím, že to nebolo naposledy a že k nám zavítate znova. Len malé upresnenie: v slovenčine cap napriek podobnosti neznamená český čáp, tomu my hovoríme bocian. Ale je to samec kozy, po česky kozel. K výstupu na Kriváň Vám gratulujem, je to dlhá a veľmi namáhavá túra. Ten výškový rozdiel sedí, pre upresnenie by však bolo dobré napísať, že ide o pomernú výšku a celkovo Kriváň meria 2495 metrov nad morom. Všetko dobré prajem!

 
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
error

Zaujal Vás tento článek? Prosím, dejte o něm vědět :)